HARMONOGRAM SEKCJI 2022/2023

Renata Adamska

Poniedziałek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Wtorek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Środa

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Czwartek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Piątek

 

 

Mateusz Dejnarowicz

Poniedziałek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

  • -

    sekcja górska

Wtorek

Środa

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

  • -

    sekcja górska

Czwartek

Piątek

 

Bartek Nowik

Poniedziałek

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    początkujący i średnio zawansowani

Wtorek

  • -

    początkujący i średnio zawansowani

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Środa

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    początkujący i średnio zawansowani

Czwartek

  • -

    początkujący i średnio zawansowani

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Piątek

 

 

Paweł Kaczała

Wtorek

  • -

    dzieci 10-12 lat

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Środa

  • -

    dzieci 8-10 lat

  • -

    początkujący

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Czwartek

  • -

    dzieci 10-12 lat

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Piątek

 

Krystian Macieja

Poniedziałek

  • -

    młodzieżowa-sportowa

  • -

    młodzieżowa-sportowa

Wtorek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Środa

  • -

    młodzieżowa-sportowa

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Czwartek

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

  • -

    początkujący i średnio zaawansowani

Piątek

  • -

    początkujący

  • -

    początkujący

Kajetan Ostrowski

Poniedziałek

  • -

    dzieci 6-7 lat

  • -

    dzieci 10-12 lat

  • -

    dzieci 10-12 lat

Wtorek

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    początkujący

Środa

  • -

    rodzinne

  • -

    rodzinne

Czwartek

  • -

    dzieci 9-10 lat

  • -

    młodzież od 12 lat

  • -

    dorośli początkujący

Piątek

Krystian Czaplicki

Wtorek

Środa

Czwartek

  • -

    rodzinne

  • -

    rodzinne

Piątek

Filip Barczyński

Poniedziałek

Wtorek

  • -

    dzieci 6-8 lat

  • -

    dzieci 9-11 lat

  • -

    dzieci 10-13 lat

Środa

  • -

    dzieci 8-11 lat

  • -

    dzieci 9-11 lat

Czwartek

  • -

    dzieci 6-9 lat

  • -

    dzieci 8-11 lat

  • -

    dzieci 9-12 lat

Piątek

  • -

    dzieci 7-9 lat

  • -

    dzieci 10-14 lat

Sobota

Marta Chodziutko

Poniedziałek

  • -

    krasnale 4-5 lat

  • -

    dzieci 8-11 lat

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Emilia Jastrzębska

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • -

    krasnale 4-5 lat

  • -

    krasnale 4-5 lat

Asia i Wojtek Wajda

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • -

    rodzinne

  • -

    rodzinne

  • -

    rodzinne