O nas

Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj powstało w 2012 roku.Tworzą go ludzie od lat związani ze środowiskiem wspinaczkowym. Wspinacze z krwi i kości. Podróżnicy-pasjonaci.

Podczas pobytu w Centrum, o Twoje bezpieczeństwo zadbają wykwalifikowani instruktorzy, na których wiedzę i wsparcie możesz zawsze liczyć. W przerwach od treningu możesz skorzystać z bogatej oferty naszego „klimatycznego” bistra. Czeka na Ciebie aromatyczna kawa, zdrowe koktajle i wiele, wiele więcej. Przekonaj się sam!

Dołożymy wszelkich starań, aby chwile spędzone w Centrum Wspinaczkowym Tarnogaj były doskonale spędzonym czasem.

Instruktorzy

Renata Adamska

Jestem Instruktorem Sportu, specjalność: Wspinaczka Sportowa. Pierwsze wspinaczkowe kroki stawiałam w Sokolikach, a pierwsza fascynacja wspinaczką szybko przerodziła się w trwającą do dziś pasję. Połączenie wspinaczki, podróżowania i poznawania ludzi stworzyło mieszankę, która nieustannie napędza mnie do działania.

Paweł Behnke

Jestem Instruktorem Sportu, specjalność: Wspinaczka Sportowa. Jestem współzałożycielem Campu 9UP i Szkoły Wspinania w Trzcińsku, u podnóża skalnych turni Gór Sokolich. Z radością podzielę się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami. Jestem wymagającym i zaangażowanym w pracę instruktorem.

Rafał Strzelecki

Jestem Instruktorem Sportu ze specjalnością Wspinaczka Sportowa.   Początkowo wspinałem się hobbystycznie aż trafiłem na Tarnogaj, gdzie hobby przerodziło się w pracę zawodową.  Zajmuje się trenowaniem dzieciaków  – staram się zarazić ich pasją do wspinania i na każdym treningu doskonalić ich umiejętności.

Anita Burban

Pochodzę z Zakopanego i Tatry były moim pierwszym poligonem wspinaczkowym. Kiedyś uciekałam z wf-u, a teraz jestem Instruktorem Sportu o specjalności: Wspinaczka Sportowa. Szkolę dzieci i dorosłych, szukając takich form i metod nauczania, które skutecznie zachęcą do tego sportu. Zajmuję się również grafiką, uczę się czeskiego i jestem nieźle wkręcona w narty.

Recepcja

Ania

Z Tarnogajem związana jestem już od paru lat. Znana jako specjalistka od robienia tostów i  Pani Bufetowa. Prywatnie miłośniczka dobrych książek. Każda wizyta w księgarni kończy się kupnem nowego egzemplarza do kolekcji. Drugą moją miłością jest Hiszpania. Uwielbiam jej klimat, słońce i jedzenie.

Amina

Już po pierwszych treningach wiedziałam, że wspinanie stanie się dla mnie czymś ważnym. Zaczęło się od liny, ale z czasem spróbowałam swoich sił również w boulderingu i tak już zostało:) Dzięki pracy na Tarnogaju poznałam wiele osób, z którymi mogę dzielić tę pasję.  Moim ulubionym rejonem jest Machov/bor.

Gosia

Moją przygodę ze wspinaczką zaczęłam jeszcze jako studentka trafiając przypadkiem do Centrum Wspinaczkowego Tarnogaj. Ciekawość kierowana spróbowaniem wówczas zupełnie mi nieznanego sportu przerodziła się z czasem w prawdziwą pasję! Obecnie bez reszty poświęcam się akrobatyce powietrznej na szarfach.

Kasia

Swoje pierwsze kroki na ściance stawiałam już w liceum. Potem na studiach zapisałam się na sekcję  wspinaczkową w Centrum Wspinaczkowym Tarnogaj i po jakimś czasie rolę klienta zamieniłam na rolę pracownika 🙂 Swoją pasją do wspinania zdążyłam zarazić kilkoro członków mojej rodziny i wielu znajomych.