Harmonogram sekcji

Poniedziałek

  • Mateusz Dejnarowicz

    -

    Wspinaczkowa rodzina

  • Mateusz Dejnarowicz

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Krzysztof Krawczyk-Demczuk

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Dominik Kościuczyk

    -

    początkujący i średniozaawansowani Prowadzący: Dominik

  • Krzysztof Krawczyk-Demczuk

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Mateusz Dejnarowicz

    -

    początkujący i średniozaawansowani

Wtorek

  • Renata Adamska

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Paweł Behnke

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Paweł Behnke

    -

    zaawansowani

Środa

  • Mateusz Dejnarowicz

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Krzysztof Krawczyk-Demczuk

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Dominik Kościuczyk

    -

    początkujący i średniozaawansowani Prowadzący: Dominik

  • Krzysztof Krawczyk-Demczuk

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Mateusz Dejnarowicz

    -

    początkujący i średniozaawansowani

Czwartek

  • Renata Adamska

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Paweł Behnke

    -

    początkujący i średniozaawansowani

  • Paweł Behnke

    -

    zaawansowani

Piątek

Informujemy, że harmonogram sekcji w obecnej formie nie jest ostateczny. Może ulec zmianom!

Sekcje dla dzieci i rodzinne

Poniedziałek

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Młodzież + dorośli początkujący

Wtorek

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Sekcja rodzinna

Środa

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Młodzież + dorośli początkujący

Czwartek

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Anita Burban

    -

    Sekcja rodzinna

Piątek

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

  • Rafał Strzelecki

    -

    dzieci

Sobota

  • Asia i Wojtek Wajda

    -

    Sekcja rodzinna

  • Asia i Wojtek Wajda

    -

    Sekcja rodzinna

Informujemy, że harmonogram sekcji w obecnej formie nie jest ostateczny. Może ulec zmianom!